Email: info@ekvator.cz, telefon: 608 536 983, 775 339 738

Obklady a dlažby

Provádíme kompletní pokládky dlažby a lepení obkladů podle přání zákazníka nebo podle projektové dokumentace.

Vždy vycházíme z požadavků zákazníka. Je na Vás, abyste si vybrali obklady a kachlíky podle svého vkusu a následně přesně podle Vašich představ obložíme zdi ve Vaší nové koupelně nebo kuchyni. Pokládáme také podlahovou dlažbu nebo venkovní dlažbu, včetně té zámkové.

Naše typická zakázka:

  • Obdržíme poptávku tj. rozsah a specifikaci požadovaných prací
  • Nezávazně přijedeme na stavbu,  projednáme rozsah, Vaše přání a požadavky
  • Vypracujeme nezávaznou nabídku 
  • Časový plán a rozpočet jsou pro nás závazné 
  • Poradíme při výběru vhodného materiálu a zařizovacích předmětů

 

Profesionální přístup a kvalita odvedené práce je pro nás na prvním místě 

Naše cenová nabídka je kompletní a pro provedení sjednaného rozsahu prací také závazná stejně jako konečná cena. Změna konečné ceny může vycházet pouze z odsouhlasených dodatečných požadavků zákazníka.

 

Při posuzování kompletní nabídky si zákazník může vybrat materiál, který si sám na stavbu dodá podle vlastních možností a vlastního výběru:

dlažba a obklad, obkladové doplňky, lepidlo na obklady, vyrovnávací hmota, penetrační nátěr, spárovací hmota, sanitární silikon, obkladačské křížky, obkladačské lišty

 

Pomůžeme vám také s výběrem vhodných materiálů podle vlastností obkladových prvků a jejich vhodného použití ve vašem projektu:

Nasákavost: je nejdůležitější vlastností pro volbu druhu obkladového materiálu do určitého prostředí.

Mrazuvzdornost: pro venkovní obklady je naprosto nezbytné používat pouze mrazuvzdorné keramické obkladové prvky. Pevnost keramických obkladových prvků je důležitou vlastností především u podlah.

Otěruvzdornost glazované dlažby: schopnost odolávat mechanickému opotřebení povrchu dlažby v závislosti na hustotě provozu chodců, druhu a stupni znečištění podlahy.

Tvrdost: odolnost proti možnosti vrypu do povrchu obkladového prvku a tím i možnost řezání klasickou řezačkou.

Protiskluznost podlah: způsob deklarace protiskluznosti dlaždic určuje podle normy EN 14 411 výrobce, který obvykle deklaruje speciální protiskluzné dlaždice do prostor se zvýšeným nebezpečím uklouznutí. Protiskluzný charakter výrobků vyžaduje zvýšené nároky na čištění povrchu dlažby!

Chemické vlastnosti: určují odolnost obkladových prvků proti vzniku skvrn, působení chemikálií používaných v domácnostech, v bazénech a působení silných kyselin a zásad.

 

CENÍK

Ceny jsou stanoveny vždy individuálně pro jednotlivý projekt a zákazníka. Vlastní cenu ovlivňuje rozměry zvolené dlažby a obkladů, požadované spárořezy a s tím spojené prořezy, kamenické rohy, provedení detailů a doplňků, zvolené lišty aj.  Pro zpracování cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.