Umime zaridit dodani staveb pro insvestory presne podle jejich pozadavku. K nasemu portfoliu patri vystavba bytovych a rodinnych domu, komercni, retail a logistycka vystavba, vystavba verejnych projektu, rekostrukce historickych budov, dodani staveb klic.

Vazime duvery nasich klientu, tvorime vztahy, a proto mnoho z nich se s nama pracuji dlouhodobe, protoze jsou jisti ze na nas se da spolehnout.
JSME EKVATOR
Pro nas neexistuje ani prilis velky projekt, ani prilis maly.
ČINNOST GEN. DODAVATELE
Jako Generalni dodavatel staveb dodavame stavební prace a související dodávky. Ve smluvním vztahu s investorem vedle vlastních dodávek zajišťujeme také subdodávky nižších dodavatelů a koordinujeme výstavbu všech dodavatelských subjektů. Odpovídáme investorovi za celou dodávku stavby, tedy včetně dodávek svých subdodavatelů a to za její včasné dokončení, kvalitu a kompletnost podle uzavřené smlouvy.
CO DODAVÁME
K zajištění objednaných prací disponujeme dostatečným množstvím pracovních čet skládajících se vždy ze čtyř až šesti pracovníků. Každá četa má vlastního parťáka odpovědného za provedenou práci. Kvalifikovaní technici firmy dbají na dodržování technologických postupů při provádění stavebních prací, dodržování BOZP a PO a pořádku na pracovišti a dodržování zákonů a souvisejících předpisů z oblasti ochrany životního prostředí.
OMÍTKY
ŽELEZOBETON
ZEDNICKÉ PRÁCE
OBKLADY A DLAŽBY
Dodavame omitky vsech druhu a disponujeme vlastnimi modernimi pristroji pro strojove omitani.
Mame zkusene odbornici na prace s betonem, navic umime dodat i zelezo za vyhodnych podminek.
Pracujeme z jakymikoliv stavebnimi materialy, at uz se jedna o zdene stavby, monolitni konstrukce ci drevostavby.
U tohoto citliveho druhu prace umime dodrzet rozhodujici presnost a kvalitu.
VÍCE
DODÁNÍ SOUKROMÝCH STAVEB
U nas v Ekvatoru vazime kazdeho klienta, a samozrejme objednavatele soukromych staveb nejsou pro nas vyjimkou. I u tech mensich projektu rucime za kvalitu odvedene prace, a pristupujeme k takovym zakazkam ze stejnou zodpovednosti a vasni, jako u tech vetsich.
Cele stavebnictvi funguje hlavne na zakladech pevnych vztahu mezi vsemy ucastniky oboru. Najdete tu tyto z nich, ze kterymi pracujeme dlouhodobe.
PARTNEŘI A DODAVATELE
HISTORIE SPOLEČNOSTI
Zacaly jsme se v roce 2003 jako mensi dodavatel dilcich praci a od te doby se neustale rosteme, vzdelavame se a zlepsujeme. Jsme stihly zazit mnoho, a tak je tu pro Vas casova osa tech nejdulizitejsich skutku, co jsme prozily.
NAŠE PROJEKTY
DOMY MALVAZINKY
FYZIOLOGICKÝ ÚSTAV
REZIDENCE GOLF HOSTIVAŘ
DOMY ĎABLICKÁ HVĚZDÁRNA
Soubor ctyr modernich radovych domy v jedne z nejzadanejsich casti Prahy.
Narocna a rozsahla rekonstrukce hlavni budovy FU Univerzity Karlove.
Nevsedni rezidencni projekt pro soukrome bydleni, v obkolpeni Golfoveho hriste.
Vystavba Luxusnich rodinnych domu v malebne lokalite, pobliz Dablickeho haje.
PRAHA 5
PRAHA 2
PRAHA 5
PRAHA 9
VÍCE